Foto & Video

Kdo jsme ???

Společnost s kterou spoupracujeme se jmenuje Pyro-AP - Zdeněk Pohl. Společnost poskytuje služby v oblasti videa, zejména v rámci natáčení maturitních plesů, na českém trhu jsou již řadu let, což dokazuje i řada referencí z několika desítek maturitních plesů a svateb.

Čím točíme

Záznamy pořizujeme na 2 profesionální 3 čipové FULL-HD kamery SONY, což zaručuje nejlepší možný obraz i při zhoršených světelných podmínkách zejména při točení při šeru, při ostrých přechodech ze tmy do světla - fireshow, lightshow a pod. Kamery díky 3 nezávislým čipům, má daleko věrnější barvy než ostatní kamery, které mají pouze 1 čip. V rámci natáčení používáme i goPro kameru pro efektní záběry detailů, např zametání mincí, tance... Efektně vypadá např. použití kamery jako čelenka při tanci, nebo upevnění na nohu.......

Používáme profesionální směrový mikrofon RODE, který i v horších zvukových podmínkách - vítr, hluch, ruchy dokáže kvalitně zaznamenat primární zvuk a potlačit zvuky vedlejší.

V neposlední řadě používáme stabilizační zařízení Steady-Cam, což se dá voně přeložit jako stabilizační vesta s ramenem. Záběry z této stabilizace se pak při pohybují neklepou s kroky, ale spíše "plavou", což vypadá velmi zajímavě a efekty tohoto typu se používají často i ve filmech.

Kolik?

Cena je velmi specifická a těžko se určuje bez znalosti detailů, neboť se vždy kalkuluje pro určitý počet studentů, v určité vzdálenosti a dle jejich přání. Celkovou cenu jsme schopni vykalkulovat, jakmile budeme mít od Vás všechny potřebné údaje - můžete je odeslat prostřednictvím formuláře níže. Orientační cena U nás se neplatí za dílčí části - natočení, střih, postprodukce.. Zaplatíte částku XX a v ní je obsaženo naprosto vše od dopravy na ples, po natáčení, čas kameramanů, provoz kamery, střih, postprodukci až po vypálení dvd a tisk bookletů.
Nejdůležitějším bodem pro určení ceny je počet maturantů ve třídě a místo, kde se ples bude natáčet.

Co dostaneme za ty peníze?

Částka, která se předem domluví, odsouhlasí a schválí z obou stran (kameraman i studenti - zástupce studentů či vyučující) je konečná a neměnná po samotném natáčení. V této částce je kalkulováno naprosto vše, tj. doprava, natáčení, střih videa, postprodukce, grafické vícepráce k videu, vypálení určitého počtu kusů DVD, booklety, krabičky...

Na konci celé akce dostanete od nás určitý počet DVD, na kterých bude Váš maturitní ples. Standardně se snažíme vytvořit např. interantivní menu (klikáte si na okno, které chcete přehrát - šerpování, nástup...) dle tématu maturitního plesu. Pokud mají maturanti tématicky zaměřený ples, domlouvají se speciality ze střihu přechody, grafika a pod, aby vše bylo laděno do daného tématu - např mafie, gangy, piráti, námořníci..).

Samotný výsledek je pak potištěné dvd v krabičce s obrázkem - bookletem. Na dvd se nachází interaktivní okna - můžete si vybrat ovladačem přip. myší a spustit si danou sekci - nástup, šerpování, volenka, tombola, průřez večerem.. Stopy automaticky navazují na sebe, což znamená, že pokud si spustíte určitou stopu a dokoute celé video, spustí se Vám automaticky další video v pořádí - po nástupu šerpování...)

Reference

Zde naleznete POUZE videa z tzv. průřezu večerem, což je v podstatě video z nejlepších záběrů z celého plesu. Jsou tam použity záběry, které se stříhají na klasické DVD a jsou vidět i např v šerpování, nebo u volenky, ale navíc se video doplňuje záběry, které se nikam jinam nehodí - např. šněrování padajících šatů, nácvik nástupu, zábava před plesem, chystání stolů, květin a pod.

Poptat volný termín

* Povinné hodnoty