Mašle na auto CAR BOW METAL MAT DUO – zlatá + zlatá + obal (1 ks)

Kód: 6105-0005

Detail produktu

Dekorace na auto pro Váš nový vůz. Zlatozlatá  automašle o průměru 50cm z metalické matné stuhy. Dodáváme v transportní krabici o rozměrech 60x60x50cm.

POZOR - VÝJIMKA Z PŘEPRAVY!

Zásilka, kterou nyní objednáváte, je nadrozměrná a dopravit ji k vám může jen specializovaný přepravce za objemové tarify. Ty jsou závislé na přepravní vzdálenosti a velikosti zásilky. Zadejte, prosím, místo určení zásilky. Pomůžete nám lépe odhadnout přepravní náklady.

Protože E-shop není schopen v některých případech spočítat správnou cenu za přepravu, přesnou cenu přepravy Vám oznámíme na základě vytvořené objednávky s ohledem na počet objednaných kusů a místo doručení. Na zboží se nevztahuje doprava zdarma.

Pokud nebudete s cenou za přepravu souhlasit, můžete objednávku stornovat.


Tento výrobek si zde upravte podle vašeho přání.

Následující dopravné zaplatíte za každý objednaný kus.

* Povinná pole

1 715,01 Kč/ks 1 417,36 Kč bez DPH + doprava
za celé objednané množství.
- +

Dostupnost

Zboží Vám doručíme již od 89 ,- Kč.
Vrátit zboží můžete až do 30 dní od objednávky
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin
Vaši objednávku zpracujeme s láskou.

Popis produktu

Kupujete auto jako dar pro svojí manželku? Nabízíme Vám jedinečnou dekoraci na auto. Je jím Zlatozlatá mašle na auto typu CARBOW. Automašli o průměru 50 cm vyrábíme z metalicky matné stuhy a dodáváme jí s magnetickou deskou, která je vhodná pro většinu typů aut. Pro auta s hliníkovou karoserií doporučujeme dokoupit desku pro přichycení automašle. K mašli jsou připojeny dva delší konce stuh. Mašli dodáváme v transportní krabici 60x60x50cm. Další stuhy na auto o šířce 15cm na ozdobu celého vozu v podobě baleného dárku lze dokoupit.

Další informace

Váha [kg] 1.9000
EAN [unikátní] 8595036514192
Varianta Zlatá metal
Technické údaje: de/