Mašle na auto CAR BOW METAL MAT – stříbrná + obal (1 ks)

Kód: 6105-4302

Detail produktu

Dekorace na auto pro Váš nový vůz. Stříbrná automašle o průměru 50cm z metalické matné stuhy připevněna na magnetické desce, která je vhodná pro většinu typů aut. Dodáváme v transportní krabici o rozměrech 60x60x50cm.

POZOR - VÝJIMKA Z PŘEPRAVY!

Zásilka, kterou nyní objednáváte, je nadrozměrná a dopravit ji k vám může jen specializovaný přepravce za objemové tarify. Ty jsou závislé na přepravní vzdálenosti a velikosti zásilky. Zadejte, prosím, místo určení zásilky. Pomůžete nám lépe odhadnout přepravní náklady.

Protože E-shop není schopen v některých případech spočítat správnou cenu za přepravu, přesnou cenu přepravy Vám oznámíme na základě vytvořené objednávky s ohledem na počet objednaných kusů a místo doručení. Na zboží se nevztahuje doprava zdarma.

Pokud nebudete s cenou za přepravu souhlasit, můžete objednávku stornovat.


Tento výrobek si zde upravte podle vašeho přání.

Následující dopravné zaplatíte za každý objednaný kus. 

* Povinná pole

2 100,00 Kč/ks 1 735,54 Kč bez DPH + doprava
za celé objednané množství.
- +

Dostupnost

Zboží Vám doručíme již od 89 ,- Kč.
Vrátit zboží můžete až do 30 dní od objednávky
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin
Vaši objednávku zpracujeme s láskou.

Popis produktu

Kupujete auto jako dar pro svojí manželku?  Nabízíme Vám jedinečnou dekoraci na auto.  Je jím stříbrná mašle na auto typu CARBOW. Automašli o průměru 50 cm vyrábíme  z metalicky matné stuhy a dodáváme jí s magnetickou deskou, která je vhodná pro většinu typů aut. Pro auta s hliníkovou karoserií doporučujeme dokoupit desku pro přichycení automašle.  K mašli jsou připojeny dva delší konce stuh. Mašli dodáváme v transportní krabici 60x60x50cm. Další stuhy na auto o šířce 15cm na ozdobu celého vozu v podobě baleného dárku lze dokoupit.

Další informace

Váha [kg] 3.0000
EAN [unikátní] 8595036514109
Varianta Stříbrná metal
Technické údaje: Nelze připevnit na hliníkovou karoserii pomocí magnetické desky.