Tylové koule na výzdobu s barevným pramínkem (Ø18cm, 6ks/kr)

Kód: 6124-0000

Detail produktu

Tylové mašle ve tvaru koule pro výzdobu svatebních automobilů, kostelních lavic a velkých svatebních darů. Koule jsou vyrobeny z bílého tylu, je možné je dozdobit pramínky z vlizelínu v barvě podle Vašeho přání. Barvu pramínku si zvolíte v rolovací nabídce u produktu. Mašle ve tvaru koule jsou opatřeny dvěma dlouhými tylovými stuhami, kterými dekorační koule jednoduše kamkoliv připevníte. Tylové koule mají průměr 18 cm a prodáváme je v sadě po 6 kusech.


Tento výrobek si zde upravte podle vašeho přání.

<<>>

* Povinná pole

245,- Kč/bal 202,48 Kč bez DPH + doprava
za celé objednané množství.
- +

Veškeré Vámi uvedené texty budou natištěny v přesném znění, jak jsou uvedeny v objednávce. Za případné gramatické či věcné chyby neneseme žádnou zodpovědnost.

Dostupnost

po odsouhlasení náhledu pro výrobu.
Pokud Vám termín dodání nevyhovuje, napište si do poznámky k objednávce, kdy zboží potřebujete.

Zboží Vám doručíme již od 89 ,- Kč.
Vrátit zboží můžete až do 30 dní od objednávky
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin
Vaši objednávku zpracujeme s láskou.

Popis produktu

Mezi naše produkty, které vyrábíme pro svatební výzdobu interiérů a exteriérů, patří tylové mašle ve tvaru koule. Tylovými koulemi ozdobíte svatební auto, slavobránu, lavice v kostele, ale třeba i velký svatební dar. Výhodou je, že do jinak zcela bílé koule lze přidat pramínek vlizelínu jiné barvy, a tak ladit tuto svatební dekoraci do barev Vaší svatby. Tylové koule dodáváme v sadách v kartonových víkových krabicích po 6 kusech. Vyrábíme v několika velikostech.

Další informace

Varianta Fialová
Technické údaje: rozměr krabice 480x320x120mm
Váha [kg] 0.3000