Dárkové krabičky SRDÍČKO - 9 x 9 x 3 cm (10 ks/bal)

Kód: B1306-0000

Detail produktu

Dárková krabička má vnější tvar srdíčka 9 x 9 cm. Šířka krabičky je 3 cm. Dodáváme v balení po 10 ks. Krabičku dodáváme v rozloženém stavu a lze ji jednoduše složit podle vyznačených skladů a to bez použití lepidla nebo nůžek. Po složení krabičky vznikne uvnitř srdce prostor s trojúhelníkovou základnou 6 x 6 cm a hloubce 3 cm. Sem je možné vkládat  svatební mandlebonbony apod. Stužka na zavázání krabičky je součást balení.

Pro snadnější orientaci si prohlédněte kotování na obrázku a boční detail krabičky

Náš typ:

Stužky je možné na objednávku potisknout textem či motivy dle Vašeho přání. Učiňte tak krabičky na dárky originální a zvěčněte na nich datum své svatby či jména novomanželů.

49,01 Kč/bal 4,90 Kč/ks + doprava
- +
Omezení spotřebitelských práv
  • Na toto zboží se vztahuje ustanovení §1837 Občanského zákoníku, které říká že: Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.  

  • Znamená to, že zboží nebudete moci vrátit, jen proto, že jste si nákup rozmysleli nebo zásilku se zbožím před dodáním odmítnout, tak jako na to máte právo u jiného zboží. 

  • Zboží v záruční době můžete reklamovat, pokud se u něho projeví vada,

      
Zboží Vám doručíme již od 89 ,- Kč.
Vrátit zboží můžete až do 30 dní od objednávky
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin
Vaši objednávku zpracujeme s láskou.

Popis produktu

Dárkové krabičky jsou neodmyslitelnou součástí svatby. Potěšte své svatebčany malou drobností a pozorností a schovejte ji do svatební krabičky na dárky. Do krabičky se vejdou svatební mandle, bonbony, malé čokoládky a mnoho dalšího. Pokud krabičky položíte na svatební stůl, vytvoří krásnou dekoraci.

Další informace