Výzdoba svatebního auta

Doby, kdy  zdobily panenky auto nevěsty, jsou ty tam. Jedinou nápaditostí dob minulých byly plechovky uvázané za autem. V polistopadové době se u nás začala auta pro svatební příležitost zdobit živými květy, elegantními mašlemi nebo doplňky z peří, tak jako v zahraničí. Zatímco auto nevěsty je zvykem zdobit vždy, výzdoba auta ženicha je volitelnou záležitostí.  Obecně platí, že cestou na svatební obřad jede auto ženicha ve svatební koloně jako první a auto nevěsty kolonu uzavírá.

Živé dekorace na auta


Pokud chcete věnovat výzdobě nevěstina auta velkou pozornost, budete potřebovat svatební kytici na auto. Tu si můžete nechat vyrobit u floristky  spolu se svatební kyticí pro nevěstu . Tak docílíte toho, že také tato živá svatební dekorace na auto (chcete-li svatební kytice na auto),  bude s kyticí nevěsty ladit svým charakterem i barvou. 


Svatební dekorace z živých květů jsou velmi efektní ale velmi drahé. Pamatujte na to. Cena za svatební kytici a dekoraci na auto snadno překročí 3000 Kč. Snaha ušetřit vede mnohé lidi k nápadu vytvořit z rostlin girlandy a z nich na kapotě vytvořit nějaký obrazec. Že to není někdy dobrý nápad, ukazuje tato fotografie. Rostliny totiž musí být vždy zapíchány do speciální aranžovací hmoty, která byla předem namočena do vody. Jinak, zejména v parném létě, živé rostliny nevydrží a povadnou dříve, než novomanželé opustí obřadní síň.


Instalace dekorací na auto  se nemusíte obávat, dekorace se  připevňuje na kapotu auta přísavkami , které jsou součástí držáku, do kterého je aranžovací hmota uchycena. Vždy se doporučuje dekoraci přivázat vlascem nebo stuhou.

Dekorace na auto z pedigu


Pegig je přírodní materiál. Dekorace z pedigu působí moderně a elegantně. Snadno se přichycují na kapotu vozu pomocí přísavek, které bývají nedílnou součástí dekorace. Pedig nesesychá a tak si můžete tyto dekorace zakoupit v klidu a dostatečně dlouho před svatbou.

Elegantní svatební automašle

Pokud nechcete sahat do kapsy tak hluboko, můžete zvolit jiné elegantní řešení. Auto můžete ozdobit tylovými nebo vlizelínovými mašlemi ve tvaru koulí. Jejich počet a velikost můžete kombinovat podle vlastní fantazie.

Pro auto nevěsty můžete například zvolit velkou ústřední kouli umístěnou přísavkou do přední části kapoty, od které vedou vlizelínové šály k zrcátkům auta ozdobeným úvazy s menšími koulemi.

Plechovky za auto


Tuto scénu znáte určitě z romantických zahraničních filmů. Novomanželé se vydávají na svatební cestu za jásotu svatebčanů a za jejich vozem hlomozí plechovky na provázku. ;-) Pokud chcete něco podobného také zažít , stačí si jen vybrat ty správné plechovky .

Svatební SPZ


Hned na začátku je nutno zdůraznit, že svatební SPZ  nejsou určeny pro provoz na veřejných komunikacích a jejich použití na nich je jen na vlastní nebezpečí. Jejich používání během svatby je však do jisté míry tolerováno.  Na nádvořích, uzavřených a soukromých cestách, už jejich používání nic nebrání a tak se mohou SPZ skvěle vyjímat na fotografiích s auty nevěsty, ženicha a po obřadu i novomanželů. Na přání umíme vyrobit SPZ s příjmením novomanželů a případně i jejich fotografií. Svatební SPZ se umisťují přímo na registrační značku pomocí samolepky na zadní části tabulky, takže jejich montáž a demontáž je dílem okamžiku.

... A jaké dekorace na ženichovo auto?


Na výzdobu svatebního auta ženicha se používají převážně cylindry v mnoha variantách. Lze používat klasický černý cylidr nebo jeho bílou variantu. Některé dekorace na ženichovo auto si můžete půjčit v naší půjčovně .

Netradiční dekorace na auto z peří

Ano i z peří se dají vytvořit zajímavé svatební dekorace . Nemusí se používat jen na svatebním autě, ale i v interiéru nebo exteriéru svatby. Nejčastěji mají tvar srdce nebo koule. Pokud dáte peříčkům přednost, budou se vám asi hodit i jednotlivá barevná peříčka , která také nabízíme.

Výzdoba aut svatebčanů

 
 

Výzdoba dalších vozů ve svatební koleně nebývá již tak okázalá. Vozy svatebčanů se dříve zdobily bílými atlasovými stužkami  umístěnými do kříže v okénkách auta, které tradičně doplňovala snítka myrty nebo myrtový věneček. Dnes se většinou používají šerpy z organzy  nebo tylu . Velmi snadno lze kombinací barevné organzy vyrobit dvoubarevné šerpy. 

úzké stužky na oknech nahrazují široké svatební atlasové šerpy  nebo   tylové koule  na zrcátkách, které mohou být doplněny stuhami s datumem svatby  a jmény snoubenců. Efekt jejich vlajících konců pak velmi vyniká na pohybující se koloně aut. 

Nezapomeňte na kliky...

Zajímavou dekorací, kterou pro vás vyrábíme v mnoha barvách, jsou organzové mašle . Přivazují se jednoduše atlasovou stuhou, která je připevněna na rubu mašle. Samotná mašle je široká 18 cm, na délku má 45 cm. Její použití je univerzální, ale v tomto případě je nabízíme na kliky automobilu.

Magnetická výzdoba na svatební auto


Boky svatebních aut snadno a rychle vyzdobíte také s pomocí magnetických srdíček, které vyrábíme v několika odstínech a velikostech. Magnetky pak použijete jako držák na lednici ;-)

Dekorace na auta z umělých květin

Svatební auto si můžete vyzdobit také pomocí hotových dekorací z umělých květin, které odolávají rozmarům počasí. Nabízíme je v různých tvarech a barvách. umělé dekorace se snadno připevňují na kapotu vozu pomocí přísavek, které jsou součástí dekorace.

... a na závěr 2 rady

Auto pro nevěstu vybírejte s dostatečným předstihem tak, aby se do něho nevěsta pohodlně vešla i ve svých svatebních šatech. To že by mělo být auto před svatební výzdobou dokonale umyté, jistě není třeba připomínat. Nezapomeňte věnovat pozornost vnitřním rámům dveří, aby si nevěsta nepořídila při vystupování z auta na sněhobílých šatech šmouhy od šmíru. Mohly by jí zbytečně pokazit její svatební den. A ten by přece měl být jedním z nejkrásnějších.