Svatební tiskoviny


B0016-011A

Svatební oznámení

Svatební oznámení bezesporu nejvíce potřebná svatební tiskovina. Je to první produkt, kterým dáváte světu na odiv, že se vaše životy spojí v jeden. Rozhodně je potřeba takové oznámení vybírat s dostatečnou dávkou lásky, protože takové oznámení je i maličká vzpomínka na tyto krásné činnosti jako je příprava svatebního dne. V naší nabídce najdete oznámení pro každý styl svatby, jako je například Boho, Vintage, barevné, levné, jednoduché, s krajkou, a jiné. 

Podívat se na svatební oznámení


 

Svatební menu

Neodolatelná svatební tabule musí být domyšlena do posledních detailů a proto Vám nabízíme zhotovení svatebního menu s různymi motivy, například i v motivu Vámi vybraného svatebního oznámení. 

Podívat se na svatební menu

B1403-1060

 


B1408-1060

Krabičky na výslužky

Ka každé svatbě patří dobré jídlo a proto každá nevěsta chce dopřát svým hostům poděkování v podobě  svatební výslužky. Ať už se jedná o pořádný kus masa, kousek svatebního dortu, pár makronek a nebo rovnou nálož svatebních koláčku, u nás si vyberete  krabičku, kterou prodáváme v různých designech. Stačí se jen mrknout a vybrat. 

Podívat se na krabičky na výslužky


 

Visačky, samolepky a etikety

V tento sekci nabízíme svatební tiskoviny na dárky pro svatebčany. Jedná se například o etiketu na svatební víno, nebo třeba nálepku s vašimi iniciály na jakýkoliv Váš svatební dáreček. 

Podívat se na krabičky na visačky, samolepky a etikety

B1477-0004

 


B1401-008A

Svatební jmenovky 

Jmenovky dodáváme v různých tvarech, barvách a dekorech. Najdete zde také čokoládové jmenovky, které mohou zárověň sloužit jako dárek pro Vaše hosty. 

Podívat se na svatební jmenovky