Svatební tabule a dekorace na stůl

 

Nevybrali jste si? Zkuste ještě...

 

Rustikální styl

Hitem letošní svatební sezony je svatební výzdoba v  rustikálním stylu . Vévodí jí barva dřeva a přírodních materiálů v kombinaci s námořnickou modrou, bílou nebo pudrově růžovou .

Visačky 100 x jinak

Máme širokou nabídku visaček a jmenovek , které s úspěchem použijete na výrobu dárků pro vaše svatební hosty. Inspirujte se.

Růžové variace - růžová svatba

Po několika letech opět přichází růžová do mody a to zejména v kombinaci s šedou nebo antracytovou. Zajímavé je také použití růžové svatební výzdoby a černobílé fotografie. Velkou výhodou je, že ubrus může zůstat bílý.

Bodro svatební výzdoba

Pokud se rozhodnete pro bordo barvu vaší svatební výzdoby, tak neprohloupíte. Je to načasová barva. Spojuje sílu a moc červené s hnědou barvou symbolizující bezpečí, zázemí a tradice. Bordo svatební výzdobu vám doporučujeme v kombinaci bordó - bílá a bordo - smetanová.

Zelená svatební výzdoba

Zelená barva je často spojována s přírodou a životním prostředím. Je to barva vyjadřující rovnováhu, klid a naději. Zelená svatební výzdoba působí uklidňujícím dojmem na své okolí. Doporučujeme kombinace zelená bílá, zelená - šedá, zelená - tyrkys - hnědá.

Tyrkysová svatební výzdoba

Pojmenování barvy je odvozeno od tyrkysu, kamene, který byl pro staré civilizace posvátný, přinášející štěstí a ochranu. Tyrkysová je také vyrovnávající a posilující barva. Tyrkysovou svatební výzdobu doporučujeme kombinacích tyrkys bílá, tyrkys -zelenožlutá - hnědá, tyrkys - malinová.

Fialová svatba

Fialová je mystická barva. Vzniká spojením modré a červené. Modrá značí pohodu a červená sílu. Fialovou svatební výzdobu doporučujeme kombinacích fialová - lila - bílá, fialová - šedá.

Lila svatební výzdoba

Lila, bledá fialová barva, symbolizuje pravou lásku k bližnímu nebo obětavost. Lidé, kteří mají tuto barvu v oblibě, mají často zvláštní vztah k trpělivému snášení útrap a vidí v tom nutnou zkoušku, kterou jim osud uložil. Svatební výzdobu v barvě lila doporučujeme kombinovat s ostatními barvami fialové a dále pak s bílou a šedou.

Mintová výzdoba

Mintová barva je zvláštní, je to něco mezi světle modrou, světle zelenou a tyrkysovou. Mintová svatební výzdoba je doporučujeme kombinacích mintová růžová, mintová šedá, mintová bílá.

Švestková svatební výzdoba

Švestková je odstínem fialové. Hledá rovnováhu mezi mezi modrou pohodou a červeným silou. I když v případě švestkové svatební výzdoby se zdá, že síla má trošku navrch. Doporučovaná kombinace je švestková šedá, s možností kombinace s odstíny fialové.

Starorůžový rustikální styl

Tomuto stylu vévodí dřevo v kombinaci se světle růžovou. Doporučujeme použití bílé krajky a zlatých doplňků. Starorůžová v rustikálním stylu přichází do mody v kombinaci pudrová růžová - bílá - hnědá - zlatá.

Fuchsie - malinová

Také malinová barva má své příznivce a v posledních letech je žádanou svatební barvou. Malinovou svatební výzdobu doporučujeme kombinacích Malinová jasně zelená, malinová - čokoládová.

Bílo červená svatební výzdoba

Uvažujete o červené? Červená svatební výzdoba není příliš obvyklá, a právě proto zde máte jednu variantu pro inspiraci. Kombinace červená - bílá - šedá může být zajímavá.