Svatební čokoládky

POZOR - DŮLEŽITÉ INFOMACE!

  • Čokoládky můžete použít také jako originální svatební jmenovky pro Vaše svatební hosty. Postačí při objednávání svatebních čokoládek odkliknout verzi jmenovka a doplnit jména svatebčanů.
  • V horkých letních dnech expedujeme čokoládky ve speciálním obalu, který zabraňuje roztečení při přepravě. 
  • Běžná dodací lhůta je 10 pracovních dnů, v naléhavých případech lze tuto dobu zkrátit na cca 2 až 3 dny. Udělejte obratem objednávku a zarezervujte si zboží. Do poznámky napište požadovaný termín dodání. Nemusíte již volat, psát ani jinak se ujišťovat o termínu dodání. Budeme Vás obratem informovat, pokud bychom nebyli schopni termín dodržet. Může se to stát, ale je to opravdu výjímečná záležitost.
  • U většiny motivů lze při objedávání změnit barvu čokoládky, tvaru písma a samozřejmě jmen. Vše zadáte v detailu karty.
  • Máte jinou představu grafického provedení než jsou nabízené modely? Zašlete nám své požadavky a my Vám za poplatek cca 150,- až 250,- Kč  připravíme váš originální grafický návrh, který odsouhlasíte.

Svatební čokoládky je také možné vyrábět jako osobní vizitky, firemní čokoládky, upomínky zaměstnanců, slavnostní příležitosti a tím jedinečně zaujmout Vaše obchodní partnery nebo přátele.