Svatební altán


Svatební altán pro romantickou svatbu třeba na zahradě.

Pro vás svatební obřad vám nabízíme k zapůjčení svatební altán a další volitelné doplňkové služby.

Komplet BASIC obsahuje

 • svatební altán v o rozměrech 3 x 3 x 2,5 m
 • zelená výzdoba z umělých květin
 • úvazy z barevné organzy v odstínu podle nabídky
 • obřadní stůl na podpisy o rozměrech 50 x 70 x 105 cm (š x d x v)
 • polštářek pro prstýnky
 • stojánek s propisovací tužkou
 • 18 ks židlí s nosností 110 kg
 • 2 stojany s květinami vysoké cca 160 cm
 • 2 dvoubarevné okraje z organzy lemující přístupový chodník. Každý v délce 9 m

Barevné varianty

Židle a svatební potahy

Každému je jasné, že počet židlí se odvíjí  od počtu svatebních hostů, ale měli byste vždy kalkulovat s jistou rezervu, například pro oddávajícího nebo matrikářku, fotografa a strýčka Příhodu. Naše doporučení je tedy alespoň 5 židlí navíc.

Součástí našeho altánu je 18 ks bílých židlí s výškou 80 cm a sedací plochou 40 x 40 cm. Nosnost židle je 110 kg, ale při opatrném zacházení udrží i 150 kilového chlapa ;-). Pokud budete mít více svatebních hostů, je třeba další židle přiobjednat.

A co potahy na židle? Budete je potřebovat? K altánu nabízíme jednorázové univerzální potahy v základní bílé barvě nebo se můžete rozhodnout pro některou z barevných variant. Pro názornost a inspiraci jsme pro vás připravili ukázku, jak můžete kombinovat barvu potahů. Použití univerzálních potahů je výhodné, protože s jejich pomocí můžete přebarvit také židle z vaší domácnosti, které případně budete chtít použít. Podmínkou je, aby obvod opěradla byl maximálně 90 cm.

Kolik stojí půjčení svatebního altánu?

Základní půjčovné: 5000,- Kč/ akci

V ceně je zapůjčení svatebního altánu a popsané příslušenství, montáž a demontáž na místě obřadu v případě, že zajistíte pomocníka. Délka pronájmu je obvykle na dobu obřadu a fotografování, v rozsahu do 3 hodin. V případě potřeby je možno dobu pronájmu prodloužit. V případě objednání ozvučení svatby je v ceně přehrání Vaší dodané oblíbené hudby před a po obřadu.

Příplatky:

 • Nestandardní barva organzových úvazů 600,- Kč
 • Zvuková aparatura při obřadu 3000,- Kč
 • Židle navíc 150,- Kč/ks
 • Potahy na židle (jednorázové z vlizelinu) 65,- Kč/ks
 • Pomocník k montáži a demontáži 1000,- Kč
 • Prodloužení zapůjčení nad základní dobu 200,- Kč/hod/osobu
 • Doprava z Jablonce nad Nisou na místo akce a zpět  10,- Kč/km

Požadavky na instalaci

Altán je určen na venkovní a vnitřní použití. V případě instalace venku je třeba zajistit rovnou a nepodmočenou plochu. Za větrného počasí je nutné altán fixovat pomocí lanek. Konstrukce umožňuje svatební altán umístit také na pevnou zem, např. na zámkovou dlažbu. Půdorys altánu je 3 m x 3 m, výška nejvyššího bodu altánu je 2,50 m. Výška podchodu je 2 m. Výška květinových stojanů je cca 1.60 m. Šířku chodníku doporučujeme alespoň 1,5 m.

Pro provoz zvukové aparatury je třeba zajistit funkční přípojku elektrického proudu 230 V a to ve vzdálenosti do max 30 m. Ozvučení obsahuje 2 drátové mikrofony a stojánek. Vzhledem k autorským právům, si skladby přehrání před a po obřadu bohužel musíte zajistit sami a předáte nám je k přehrání ve formátu MP3 na USB flash disku. Doba nutná na sestavení je 3 hodiny. K sestavení a k demontáži potřebujeme pomocníka. Pokud nemáte k dispozici někoho z přátel, zajistíme si ho za příplatek. Doba bude uvedena v cenové nabídce po předchozí dohodě.

Ceny a slevy

Cena za pronájem svatebního altánu bude předložena v podobě cenové nabídky, včetně všech dohodnutých změn a požadovaných služeb navíc. Cenová nabídka bude konečná a závazná pro obě strany. Pokud zákazník souhlasí, složí rezervační poplatek. Složením rezervačního poplatku mu bude termín závazně rezervován. Půjčovné a služby je možno doplatit až 7 dní před akcí převodem na účet nebo v hotovosti po instalaci altánu a před započetím obřadu.

Ceny dopravy svatebního altánu

Praha (+-3000 Kč)
Plzeň (+-5000 Kč)
Brno (+-7000 Kč)
Ostrava (+-7800 Kč)
Č. Budějovice (+-6000 Kč)

Cena dopravného je závislá na místě Vašeho obřadu. Vždy se kalkuluje cesta z Jablonece nad Nisou do Vašeho svatebního místa a cesta zpět. Přesná cena Vám bude zkalkulována po odeslání poptávkového formuláře, kde upřesníte místo svatebního obřadu - místa, kde bude stát svatební altán.

Liberecký 2000 Kč

Královehradecký 3000 Kč

Pardubický 3900 Kč

Vysočina 4000 Kč

Jihočeský 5000 Kč

Plzeňský 4500 Kč

Karlovarský 5300 Kč

Středočeský jižní část 3500 Kč

Středočeský severní část 2300 Kč

Praha 2600 Kč

Jihomoravský 5800 Kč

Olomoucký 5000 Kč

Zlínský 5800 Kč

Moravskoslezský 6300 Kč

Uváděné ceny jsou včetně DPH 21%. Slevy poskytujeme svatebním koordinátorům, svatebním agenturám a pravidelným pořadatelům svateb (hotely, resorty, zámky apod.)

Lze stornovat objednávku svatebního altánu?

Ano, objednávku lze stornovat nejpozději do 48 hodin před zahájením obřadu. V tom případě Vám vrátíme veškeré zálohové platby a rezervační poplatek snížený o 1000,- Kč. Uvědomujeme si, že počasí neumí nikdo z nás ovlivnit, proto pokud nedojde realizaci stavby svatebního altánu v den svatby z důvodu nevhodného počasí, propadne pouze registrační poplatek a případné poskytnuté zálohy vám budou vráceny. Z registračního poplatku pak například zaplatíme cestu a čas našich pracovníků, kteří museli dojet do místa obřadu.

Poptávka svatebního altánu

Formulář byl odeslán, děkujeme.