Lampiony přání - výhodná sada (5 ks / bal)

Kód: B1035-0001

Detail produktu

  • průměr: 40 cm
  • šířka: 55 cm
  • výška: 95 cm
  • materiál: papír
  • barva: zelená

Rozměry jsou pouze orientační.

Lampiony přání  Vám nabízíme v sadě po 5 ks za zajímavou cenu. Balení bude obsahovat lampiony přání v náhodně nadružených barvách.

Tento produkt není v současné době v prodeji.

Zboží Vám doručíme již od 89 ,- Kč.
Vrátit zboží můžete až do 30 dní od objednávky
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin
Vaši objednávku zpracujeme s láskou.

Popis produktu

Lampiony přání jsou malé horkovzdušné balóny. Po zapálení hořáku a vypuštění do nebe vytvoří lampiony přání nezapomenutelný okouzlující efekt, který je nejen naprosto bezhlučný, ale i originálnější a při dodržení všech zásad také bezpečnější než ohňostroje. Říká se, že tyto lampiony splní přání, které na ně napíšete a zároveň odnesou sebou zlé duchy a neštěstí. Lampiony mají nezapomenutelný okouzlující efekt a udělají dojem na všechny přítomné diváky na zahradních oslavách, při vítání Nového roku nebo na svatbách. Létející přání uděla i radost jako originální dárek k narozeninám. Lampiony přání mohou vyletět až do výšky 500 m. Pozor: Lampiony jsou určeny pouze k venkovnímu použití!!!

Lampiony přání Vám zde nabízíme v balení po 5 ks a to za zvýhodněnou cenu.

Další informace

Váha [kg] 0.2500
Varianta MIX0
Technické údaje: Pozor: Lampiony jsou určeny pouze k venkovnímu použití !!! V blízkosti manipulace s lampiony nesmí být žádné hořlavé předměty. Za veškeré případné škody vzniklé v souvislosti se zacházením s lampionem nese vždy odpovědnost manipulující osoba, a to i v případě, pokud bylo s lampionem zacházeno v souladu s návodem použití!